Chcielibyśmy zaproponować Państwu testy naszego produktu pod nazwą SAFETICA kompleksowe narzędzie Data Leak Prevention - ochrona przed wyciekiem danych. Nasza dedykowana strona, gdzie znajdziesz wiele istotnych informacji o spełnieniu wymogów RODO: https://www.safeticadlp.pl/

Jeśli chcą Państwo poznać funkcjonalność oferowanego produktu i przetestować rozwiązanie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego (+48 71-791-66-82), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub korzystając z formularza kontaktowego na niniejszej stronie. Pracujemy w dni powszednie w godzinach 8:15 - 16:00. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi lub przyjmiemy zgłoszenie.

Zapisz się na najbliższą bezpłatną eKonferencję: SAFETICA - system DLP do ochrony przed wyciekiem danych, podczas której inżynierowie prezentują :

 • Identyfikację plików wrażliwych,
 • Tworzenie reguł i uprawnień dla pracowników przy pracy z plikami wrażliwymi,
 • Monitoring aktywności pracowników,
 • Jak system działa z punktu widzenia pracownika i administratora

Webinar na żądanie- SAFETICA & HOLM SECURITY- Dane pacjentów na celowniku hakerów - sprawdź jak je zabezpieczyć!

 

Wdrożenie DLP Safetica:

Oprogramowanie jest instalowane przy naszym wsparciu i ma nieskomplikowane wymagania systemowe:

 • Safetica Endpoint Client (Agent)
  MS Windows 10, 7, 8, 8.1 32-bit and 64-bit (Support for Windows 10 from 2016)
 • Safetica Management Service (komponent serwera)
  MS Windows Server 2008, 2008 R2, 2012 R2 32-bit and 64-bit
 • MS SQL (komponent serwera dla standardowej instalacji)
  MS Windows Server 2003 SP2, 2008, 2008 R2, 32-bit and 64-bit

Oferujemy również testy oprogramowania:

1.       Umawiamy 2-godzinną sesję z naszym inżynierem :

- Inżynier łączy się z pomocą Team Viewera i najpierw instaluje konsolę do zarządzania, a następnie pilotaż na 1-2 komputerach tak, aby klient dowiedział się jak to wykonać na pozostałych urządzeniach,

- 1h to pokaz produktu i funkcjonalności,

- kolejna 1h to wdrożenie licencji testowej i krótkie szkolenie z tworzenia zasad identyfikacji plików wrażliwych oraz reguł dla tych plików wrażliwych.

2.       Po aktywacji licencji testowej na wybranych komputerach (sugerowana grupa około 20) rozpoczynamy audyt organizacji. Taki audyt będzie przebiegał przez okres 30 dni, po których zidentyfikujemy problemy które obecnie występują już w środowisku Państwa organizacji.

3.       Przy ustalaniu daty wdrożenia licencji testowej, ustalamy także datę kiedy zrobimy podsumowanie testów-raport (zebranie logów i przedstawienie rezultatów oraz Państwa wrażenia na temat produktu) – najlepiej około 25-30 dnia trwania audytu.

4.       Równocześnie w trakcie trwania audytu, mogą Państwo na kilku stacjach sprawdzić funkcjonalność DLP by przekonać się jak rozwiązanie sprawdza się z punktu widzenia administratora ale i użytkownika, czyli w pełni przetestować funkcjonalność produktu.

 

archit