W przypadku problemów technicznych lub zapytań dotyczących funkcjonalności oferowanych produktów mogą zwracać się Państwo bezpośrednio do nas telefonicznie (+48 71-791-66-82), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub korzystając z formularza kontaktowego na niniejszej stronie. Pracujemy w dni powszednie w godzinach 8:15 - 16:00. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi lub przyjmiemy zgłoszenie.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem porducentów:

Fortigate, zapoznaj się z produktem i skontaktuj z nami w celu umówienia prezentacji online.

 

NETASQ/Stormshield, zapoznaj się z produktem i zapisz na darmowe eKonferencje:

Webinar - STORMSHIELD - Zintegrowane bezpieczeństwo infrastruktury IT

Webinar - STORMSHIELD - SNI40 – dla sieci przemysłowych

Podczas eKonferencji pokażemy:

Nowoczesne zagrożenia są bardzo dynamiczne a ataki cyberprzestępców stają się coraz bardziej wyszukane. To sprawia, że zwykłe antywirusy i przeciętne zabezpieczenia już nie wystarczają. Poznaj rozwiązania STORMSHIELD, które oferują nowoczesną technologię, wykorzystującą system IPS na poziomie jądra systemu będącą odpowiedzią na nowoczesne ataki hakerów.

Podczas eKonferencji powiemy m. in. o:

  • filtrowaniu ruchu wykraczającym poza funkcje zwykłego firewalla,
  • analizie zagrożeń typu 0-Day,
  • budowaniu tuneli VPN,
  • monitorowaniu i raportowaniu działań użytkowników.

 

 

 

Każde z naszych urządzeń do zabezpieczenia sieci możemy udostępnić na testy, aby sprawdzić jak firewall pracuje pod obciążeniem w Twoim środowisku sieciowym. Zapytaj o szczegóły naszych doradców.

 

Zaufali nam tacy klienci jak:

ziel gora